Karsai Gábor az országos döntőbe jutott E-mail
IMG_0414November 11-én a Bogárzó lóversenypályán került megrendezésre a megyei diákolimpiai döntő. A versenykiírás értelmében a megyei döntők 1-4 helyezett versenyzője jogosult képviselni megyénket az áprilisban Gödöllőn sorra kerülő legmagasabb szinten. A korcsoportonként felmenő rendszerű lebonyolításban a következő eredményeket érték el tanulóink:

I. korcsoport: A fiúknál Nagy Ágoston 5., Karsai Patrik 15. helyen végeztek 800 m-en. A lányok hasonló távján Mészáros Viktória 46. helyezett lett.
II. korcsoport: Nagy Dominik 1500m 29. helyezett lett, a lányoknál Kereki Lili 21., Koszta Marietta 26. helyen végzett.
III. korcsoport: Karsai Gábor, aki fiatalabb volt társainál 2000m-en , folyamatosan előzve ellenfeleit 7: 29,82p-es eredménnyel végül a 4. helyen ért célba, a tavalyi 20. helyezése után újra utazhat az országosra!
IV. korcsoport: Rafael Roland 3000m-en indult és a 38. helyen ért célba.
Minden mezőnyben kb. 60 versenyző indult, akik körzeti szakaszból túljutva vehettek részt a megyei döntőn.
A beszámolót készítette Vaszkán Gábor testnevelő