Nyílt napokat tartottunk E-mail

DSC04004nMárcius első hetében a leendő elsős tanító nénik nyílt napra hívták meg az első osztályba készülő óvodásokat és szüleiket. Ezen a napon elbúcsúztattuk a telet is a kiszebáb elégetésével, ahol a negyedikesek adtak ízelítőt ebből a néphagyományból, a gyerekek pedig megszabadulhattak a rossz tulajdonságaiktól, ha tűzbe vettették azokat egy cédulára írva.
Képek a Teadélutánról

A hét programjának folytatásaként vendégül láttuk az óvodásokat egy játékos, vidám délutánra, ahol a „dzsungel” akadálypályáján próbára tehették ügyességüket, nyuszit készíthettek, tréfás drámajátékokat játszhattak, végül elfogyaszthatták a jól megérdemelt uzsonnát.Ezeken a napokon nyílt napokra hívtuk az érdeklődő szülőket, hozzátartozókat is, akik betekintést nyerhettek az iskola mindennapi életébe.