Sport sikerek

Atlétika eredmények 2010-ben

Dobogós helyezés a megyei úszóversenyen E-mail

Socz_TamsBronzérmet szerezett Soczó Tamás a Rózsa kupán Tótkomlóson, a 33m- es medencében megrendezett Megyei úszóverseny 4. fordulóján, ahova 16 fővel utaztunk el, a legjobbjaink közül többen is nyaralni voltak. A 14 éves fiúk között 133m- es vegyes úszásban 1:55, 69p- el érkezett a célba.

További képek, információk

Bővebben...

Ezüstérmes lett Réka az Országos Bajnokságon! E-mail

2Kiválóan szerepelt Dudás Réka a Rózsahegyi Kálmán DSE 13 éves atlétája a június 28- 29- én Székesfehérváron megrendezett Serdülő Összetett Országos Bajnokságon, a 13 éves lányok 4 próba"A" variációjában a 23 rajthoz állt versenyző között 2024 ponttal a II. helyen végzett!

Képek a versenyről

Bővebben...

Csúcs ez a Réka! E-mail

magasugras_021Buda- Cash Kupa Regionális Összetett Serdülő Bajnokság - Bcs. 2012. június 20-21.

A Székesfehérváron sorra kerülő Országos Bajnokság előtt 1 héttel, a Tünde utcai sporttelepen rekkenő hőségben került megrendezésre a serdülő korú atléták 2 napos versenye, ahol a Rózsahegyi Kálmán DSE- t 3 versenyző képviselte, 2 arany és 1 bronzérmet szerezve valamennyien dobogós helyen végeztek!  Képek Réka ugrásairól

Bővebben...

Kiemelkedő Rózsahegyis atlétika eredmények E-mail
atl120613_1... az Egyéni Országos Diákolimpián
Dudás Réka 2 számban állt rajthoz a III. korcsoportosok versenyén, versenyzési korlátozások miatt ugyanis 3- ben már nem indulhatott  és mind a kettőben kiemelkedően szerepelt! Előbb 60m síkfutásban az időelőfutamából továbbjutva 8, 44mp- el bejutott a "B" döntőbe, majd 8, 56mp- el a 11. helyen végzett... Képek az atlétika versenyekről
Bővebben...

A legjobbak között úszóink! E-mail
szs120610_42 arany és 3 ezüstérmet szereztek a Gyomaendrődi Úszó SE versenyzői a Békéscsabán megrendezett Viharsarok Kupa Nemzetközi Úszóversenyen ahol 20 egyesület 440 versenyzője összesen 1137 versenyszámban állt rajthoz.