Körzeti Mezei futóverseny E-mail

P1090535A Megyei Mezei futóverseny fordulójára március 26 – án került sor Orosházán, a Bogárzó lóverseny pályán. Kiemelkedő eredményt ért el Kővágó Dominika, aki ötödik és Nagy Ágoston, aki nyolcadik lett egyéniben. A III. korcsoportos fiúk csapatban hatodikok lettek Képek a megyei versenyről

2019. március 19-én 13:30-as kezdéssel kezdődött meg az idei Mezei Futóverseny az endrődi sportpályán. Iskolánkat rengeteg diák képviselte, és tisztes helytállással öregbítették annak hírnevét.

Második korcsoportos lányaink, csapatban az első és a harmadik helyet szerezték meg. Az első helyezett csapat tagjai: Kővágó Dominika (egyéniben első helyzett), Paróczai Lili (egyéniben negyedik), Gonda Noémi (egyéniben ötödik), Sztrovecz Gréta (egyéniben hetedik) és Botos Lujza (egyéniben nyolcadik helyezett).   Képek a versenyről  A harmadik helyezett csapat tagjai: Gellai Elvira, Kozák Amanda, Bankó Mária Klarissza, Daraki Vivien, Magyar Viktória. A fiúknál ebben a korcsoportban, csapatban a második és ötödik helyet szerezték meg.A második helyezett csapat tagjai: Bán Milán (egyéni negyedik helyezett), Bán József (egyéni hatodik), Nyikos Rajmund (egyéni kilencedik), Jónás Zalán (egyéni tizenegyedik), Lehoczky Árpád (egyéni tizenharmadik).

A harmadik korcsoportban a lányok csapata második lett. Csapattagok: Varga Mirtill Amina (egyéni negyedik), Takács Anna (egyéni ötödik), Kereki Lili (egyéni hetedik), Pádi – Klein Boglárka (egyéni tizenegyedik) és Gonda Gréta (egyéni tizenharmadik helyezett).

A fiúknál a második és harmadik helyet szerezték meg a csapatok. A második helyezett csapat tagjai: Nagy Ágoston (egyéniben második), Gellai Gergő (egyéniben negyedik), Kiss Sándor (egyéniben ötödik), Varsányi Áron (egyéniben kilencedik), Rojik Roland (egyéniben tizenegyedik helyezett). A harmadik helyezett csapat tagjai: Karsai Patrik, Szatmári Rauk, Gál Gergő, Szántai Patrik, Budai Richárd.

Negyedik korcsoportos lányaink közül Bankó Ramóna ötödik, Dinya Zsóka hatodik lett. A fiúknál csapatban sikerült megszerezni a második és a negyedik helyet. A második helyezett csapat tagjai: Gellai Balázs (egyéniben első), Mahovics Roland (egyéni hetedik), Buza Gergő (egyéni tizenharmadik), Karsai Alex (egyéni tizennegyedik), Burai József (egyéni tizenhetedik).

A kiválóan szereplő diákjaink közül 20 képviseli iskolánkat az Orosházán megrendezésre kerülő megyei döntőn. Tovább sok sikert kívánunk nekik!