Matekhíradó E-mail

IMG_0133nMatekosaink az idén is jó eredményekkel leptek meg eddig minket. A Zrínyi matematikaverseny megyei fordulójában több mint 200 induló között 7. helyezéstért el Horváth Nikolett 5. osztályos tanuló, aki az ünnepélyes eredményhirdetésre is meghívót kapott. Ezen a versenyen csapatban is mérik a tanulók teljesítményét. Iskolánk nyolcadikos diákjai (Gubucz László, Fekécs Hanna, Bereczki Barbara) az előkelő 10. helyet szerezték meg. Komoly lexikális ismereteket és logikus gondolkodási módot, érvelő képességet igényel a Varga Tamás országos matematikaversenyen való eredményes szereplés. Ennek felelt meg Gellért Zalán 7. osztályos tanuló, aki a megyei forduló után a 7. helyen végzett. Gratulálunk diákjainknak!