Utazó Iskola program-pénzügyi ismeretek E-mail

pontvelemA Pénziránytű-BankVelem Program a Pénziránytű Alapítvány szakmai támogatásával működik. A program célja, hogy a PontBank funkcióin keresztül tovább mélyíthessék a diákok pénzügyi ismereteit és a hétköznapokban is jobban eligazodjanak a pénz világában. A Pénziránytű Alapítványt a Magyar Bankszövetség, a Magyar Nemzeti Bank és a Diákhitel Központ hívta életre 2008-ban a pénzügyi kultúra fejlesztésére. A program előadói ellátogattak iskolánkba, hogy játékos módon erősítsék a diákok pénzügyi ismereteit. Ezt nevezzük Utazó Iskola Programnak. Tematikus és korosztály specifikus foglalkozásokat tartottak. Digitális és hagyományos játszóházi kereteken belül történt a pénzügyi tudatosságra való ösztönzés. A nap végén hasznos játékokat, ajándékokat kaptak az iskola tanulói.