26. Jótékonysági Vacsora E-mail

vacsora2023Február 25-én került megrendezésre a 26. Rózsahegyis Jótékonysági Vacsora, melyet idén is iskolánk szülői közössége szervezett. A dekorációt a hagyományokhoz híven, Kocsis-Pésó Irma tanárnő vezetésével a rajz szakkörös tanulók készítették. Ebben az évben a Nap, a Hold és a csillagok jegyében ünnepelhettünk, szimbolizálva ezáltal a ragyogást, a bölcsességet, az élet forrását, ugyanakkor a titokzatosságot és a folytonos megújulást is. Képek a programról A pedagógusokból álló énekkar a témához kapcsolódó dalokkal szórakoztatta a közel 130 főből álló vendégsereget, akik az est során egy játékba is bekapcsolódhattak. A jó hangulatról Oláh Péter Dj gondoskodott. A tombolasorsolás után értékes nyereményekkel gazdagodhattak a szerencsések. Köszönjük mindazoknak, akik adományaikkal, felajánlásaikkal, munkájukkal, részvételükkel támogatták a rendezvényünket. A vacsora bevételéből a robotikát szeretnénk népszerűsíteni, eszközkészleteinket fejleszteni, minél szélesebb körben eljuttatni tanulóinkhoz a cselekvő megtapasztalás élményét.