Jótékonysági gyermek sportcipő adományozás E-mail

Certified_Cat_LoverA Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) idén ősszel szakmai partnerként vett részt egy jótékonysági gyermek sportcipő adományozási programban. A program a Nestlé és a SPAR közös promóciójának keretében zajlott. A felajánlás a vásárlók által feltöltött kódok alapján történt, és összesen 288 pár cipő felajánlásával végződött a NESTLÉ részéről. A cipőket a HERVIS szállította a programhoz,és kiegészítette a felajánlást 500 párra, hogy minden megyében 1-1 intézményhez eljuthasson 25 pár sportcipő. A Magyar Diáksport Szövetség azt a feladatot vállalta, hogy szakmai szempontok alapján eljuttatja a gyermek sportcipőket minden megyében olyan intézményekhez, ahol magasabb a hátrányos helyzetű tanulók száma, valamint az MDSZ által szervezett iskolai sportprogramokban aktívan részt vesznek. Ezek alapján Békés megyéből iskolánkra esett a választás. Köszönjük a támogatást, testnevelőinknek pedig a lelkes munkát.