Országos Asztalitenisz Döntő E-mail

pingpong_nA 16 induló versenyzőt négy, egyenként négy fős csoportba osztották be, ahol körmérkőzésen döntötték el a helyezéseket. Az első két helyezett továbbjutott a legjobb nyolc közé, ahol egyenes kiesési rendszerben dőltek el a további helyezések. Elvira három győzelemmel magabiztosan, első helyen jutott a legjobb nyolc közé.

Itt azonban a későbbi harmadik helyezett kislánnyal szemben, szoros csatában, 3-2-es szettarányban, vereséget szenvedett,

és nem jutott a legjobb négy közé. Mivel a helyosztó mérkőzéseket nem játszották le, így Elvira a 4-8. helyen végzett. Gratulálunk a szép eredményhez!

Korábban iskolánk három tanulója vett részt január 17-én a Megyei Asztalitenisz Diákolimpia döntőjén Békéscsabán. Eredmények.
I. korcsoport leány: 1. Deli Angyalka
IV. korcsoport leány: 1. Gellai Elvira
IV. korcsoport fiú: 4. Katona Patrik