Ősz témahét a felsősöknél E-mail

Halloween_2022Hűvös arany szél lobog, leülnek a vándorok.

Kamra mélyén egér rág, aranylik fenn a faág.

Minden aranysárga itt, csapzott sárga zászlait

eldobni nem meri, hát lengeti a tengeri.

Hivatalosan is beköszöntött az ősz. Iskolánk udvara új ruhát öltött, sokkal színesebb és békésebb lett: narancssárga, bordó, citromsárga és barna színekben pompázik. Ennek örömére tanulóinkat októberben sem hagyhattuk feladat és kihívás nélkül, így 2022. október 17. és 21. között ismét megrendezésre került az ősz témahét.  Képek a programokról:

Vitaminnap a felsőben  Kreatív délután  Halloween buli  Vetélkedő   Október 23. ünnepi megemlékezés

Az első napot az egészséges táplálkozás jegyében vitaminnappal indítottuk, ahová a szülők szebbnél szebb, finomabbnál finomabb csemegéket küldtek be a gyerekeknek.

Kedden kreatív kézműves foglalkozás, szerdán halloweeni táncmulatság, csütörtökön pedig az őszi ünnepkörhöz kapcsolódva egy vetélkedő került megrendezésre. Ezeken a rendezvényeken diákjaink megmérettették magukat, az őszi hangulat pedig kiváló eredményeket hozott.

A hét zárásaként az 1956-os forradalom eseményeire, hőseire és áldozataira emlékeztünk egy iskolai ünnepség keretén belül. Köszönjük a részt vevő tanulók érdeklődését és a tantestület támogatását!

Elért eredmények

Kreatív csapatverseny

5-6. évfolyam

7-8. évfolyam