Rózsahegyisek Zánkán E-mail

znka_2023Augusztus 6-11. között iskolánk 100 tanulója és 10 pedagógusa vett részt Zánkán az Erzsébet- élménytáborban. A kicsit hűvösebb idő ellenére sokan megmártóztak a Balatonban, és kipróbálták a sárkányhajózást és sétahajózást. A strandon röplabda-, foci-, asztalitenisz- és csocsóbajnokságra neveztek be tanulóink. Lehetőségük volt megméretni magukat a tábori Ki mit tud?-on. Zenepedagógia, elsősegélynyújtó, drámapedagógiai és kézműves foglalkozások színesítették a gyerekek napjait.

Robotika előadáson, ásványkiállításon is részt vehettünk. Életre szóló élményt nyújtott a gyerekeknek a koncert, a nyitó- és záróbuli. Köszönjük a lehetőséget és a pedagógusok munkáját.  Képek a zánkai táborozásról