Pályázati forrásból színesítettük a lengyel testvériskolai programot E-mail

P1090227A Rózsahegyi Iskola Diákjaiért Alapítvány sikeresen pályázott a Varsói Nagykövetség által kiírt, lengyel-magyar kapcsolatokat elősegítő projektek támogatására. A Magyar - Lengyel Nem Kormányzati Együtműködési Program keretében a támogatásra megítélt összeg 1750 euro, melyből az alapítvány önrésze 175 euro. Az idei tanévben ezen pályázat keretein belül láttuk vendégül a pilznói Publiczne Gimnazjum tanulóit. A programok között szerepelt egy budapest kirándulás is...

www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/PL/hu  www.msz.gov.pl  twitter.com/hashtag/polhun  Képek a magyarországi kirándulásról

... ahol fővárosunkat egy városnéző sétahajóról csodálhatták meg. Közelebbről is megtekintettük ezen látványosságokat, lenyűgözte vendégeinket a Budai vár, a Mátyás templom, a Halászbástya és a Gellért-hegy tetején található Citadella, melyről a Duna két partjának gyönyörű panorámája tárult elénk. Mindig vonzó program vendégeink számára a fürdőzés, ezért a következő napot az Aquaworld Resort Budpest trópusi hangulatú élményfürdőjében töltöttük. Utolsó este a szülők remek hangulatú búcsúestet szerveztek számunkra, amely grillezéssel és a testvériskolai kapcsolat további részleteinek a megbeszélésével telt el.