Diákolimpiai sikerek E-mail

_1190605

December 9 – én hétfőn a Varga Lajos Sportcsarnokban került megrendezésre a Körzeti Torna Diákolimpia. Iskolánkat három lány csapat is képviselte, mind három korcsoportban az aranyérmet szerezték meg. I. korcsoportban a csapat tagjai: Gellai Zoé, Gyuricza Nóra, Papp Gerda, Samu Hanna, Szujó Anikó. A csapatból egyénileg is díjazottak lettek: Samu Hanna 2. hely, Gyuricza Nóra 3. hely, Szujó Anikó 4. hely és Gellai Zoé 6. hely. A második korcsoport győztes csapatának tagjai: Farkas Lara, Gubucz Kata, Hankó Réka, Sztvorecz Gréta, Zádori Zoé.

Egyéni díjazottak: Sztvorecz Gréta 1. hely, Farkas Lara 3. hely, Hankó Réka 5. hely. III – IV. korcsortban az aranyérmes csapatunk tagjai: Farkas Lili, Gombkötő Zsófia, Gulyás Kitti, Hankó Panna, Molnár Maja, Tímár Petra. A lányok közül Tímár Petra első, Farkas Lili második, Hankó Panna ötödik és Gombkötő Zsófia hatodik lett. Képek a versenyről

Mindannyian képviselhetik iskolánkat a januári megyei fordulókon. Eredményes felkészülést és további sok sikert kívánunk!

November 11- én iskolánk adott otthont a Körzeti Asztalitenisz Diákolimpiának. A kiváló színvonalú versenyen I-II. korcsoportban, Botos Marcell az első, III – IV. korcsoportban Katona Vivien szintén első, míg Szlovák Alexa második lett. A fiúk III – IV. korcsoportjában Gellért Milán lett az első, míg Gellért Zalán a második helyet szerezte meg. Ők képviselték iskolánkat a megyei fordulóban, ahol tisztesen helyt álltak.

A Körös Kajak versenyzője és iskolánk harmadikos tanulója Balog Péter Aranya Minősítést szerzett a fizikai felmérő versenyen. Eredményéhez ezúton is gratulálunk!