Őszi sportsikerek E-mail

sportsikerekSzeptemberben zajlott a Kajak – kenu Országos Diákolimpia, ahol iskolánk diákja is megmérették magukat a Körös Kajak színeiben. U13 – as korosztályban K-1 2000 méteren Gellai Gergő második helyezés ért el, ezzel válogatott tag lett. U12 – es korosztályban MK-1 2000 méteren Nagy Ágoston második lett. Nagy Dominik, Bela Zsóka és Fekécs Zsófia is szép eredményeket értek el ezen a hétvégén.  Képek a versenyekről

Október hatodikán rendezték meg a FITKID II. osztályú országos versenyét Szolnokon. Iskolánk Körösfit Diáksport Egyesület tagjai is megmérették magukat. II. korcsoportban Sztvorecz Gréti 5. helyezett, IV. korcsoportban Farkas Lili 8. helyezett, V. korcsoportban Tímár Petra 8. helyezett lett. Gréti duóban is ötödik helyezett lett.

Október 9 – én a FODISZ Országos Atlétika Diákolimpián Budapesten, Szlovák Alexa 300 méteres síkfutásban megvédte bajnoki címét, Gellai Elvira 800 méteren harmadik helyezett lett. Felkészítő tanáruk Nagy Sándor. Minden sportolónk eredményéhez szívből gratulálunk!