Körösök Menti Országos Levelezős Verseny E-mail
koros2022Az idei tanévben iskolánk több tanulója is megmérettette magát a Körösök Menti Országos Levelezős Versenyen matematika és angol tantárgyakból. A verseny őszi, téli, tavaszi levelező fordulókból és egy májusi döntő fordulóból állt.
Matematika tantárgyból a 2. A osztályos tanulók Chován Krisztina Ágnes, Kiss Ramóna Dzsesszika, Munkácsi Botond, Solymosi-Tímár Sándor Levente, Rácz Máté tizedik helyezést értek el csapatban.
Angol nyelvből Botos Lujza 6. b osztályos tanuló első helyen, Paraizs Kende Mór 5. b osztályos tanuló negyedik helyen, Laskai Levente 5. b osztályos tanuló hatodik helyen, Bajics Szonja 7.b osztályos tanuló a 9. helyen, Dinya Gergő 5. b osztályos tanuló pedig 14. helyen végzett.
Minden résztvevő értékes jutalomban részesült. Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő tanáraiknak is.