Területi mesemondó verseny E-mail

pixiz-16-04-2022-11_03_00n2022. április 13-án Füzesgyarmaton került megrendezésre a „Sárrét kis mesemondója” területi mesemondó verseny. Nagy örömünkre minden alsós évfolyamon képviselték tanulóink iskolánkat. Az ünnepélyes megnyitó után a verseny az 1-4. évfolyamon párhuzamosan zajlott. Majd színvonalas műsorral szórakoztatták a füzesgyarmati általános iskola és az alapfokú művészeti iskola tanulói a versenyzőket és a vendégeket.A tartalmas délután eredményhirdetéssel zárult: Harkai Márton 1. évfolyamon 5. helyen, Hornok Dalma 2. évfolyamon 7. helyen, Csajbók Regina Jessica 3. évfolyamon 3. helyen és Bálint Virág Zsófia a 4. évfolyamon 9. helyen végzett. Büszkék vagyunk tehetséges tanulóinkra.