Jazzformers koncert E-mail

434491543_402574109229053_1080974324411801249_nA tavaszi szünet utáni első napon máris fergeteges koncerthangulat kerekedett a tornatermünkben, ugyanis vendégül láthattuk a Jazzformers nevű formációt, akik a számos egyéb koncertjük mellett időt szakítottak arra, hogy április második hetében a békés megyei fiataloknak, köztük a mi iskolánk tanulóinak is bemutassák ezt a műfajt. Az együttes tagjai nem csak a jazz műfajával ismertették meg a gyerekeket, hanem a hangszereikkel is, valamint a műfaj keletkezéséről is tanulhattunk.

Rengeteg stíluson keresztül barangolva eljutottunk a népdalfeldolgozásig, a koncert végén közös énekléssel záródott a program. Köszönjük a maradandó élményt, és további jó munkát kívánunk a zenekarnak! Képek a programról

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!