Atlétika Több próba körzeti forduló E-mail

atltika_090430Idén is megrendezésre került a Diákolimpia Atlétika Több próba körzeti fordulója. Április 26 – án fél egykor kezdődött el a verseny az endrődi atlétika pályán. Iskolánkat több mint negyven diák képviselte a versenyen. A versenyen csapatban versenyeznek a diákok, akik a különböző versenyszámokban eredményeikkel pontokat szereznek, ezek összege adja ki egyéni eredményüket. A csapat eredményét az öt legtöbb pontot gyűjtő diák összpontszáma adja ki. Első korcsoportban a fiúk és a lányok csapata egyaránt az ezüstéremnek örülhetett.... Képek a versenyről

A fiú csapat tagjai és egyéni eredményeik: Félix Patrik 5., Horvát Rajmond 8., Horváth Csaba 7., Bogers Johan 10., Gulyás Tamás 6., Rácz Zoltán 9, Buza Péter 5. Lány csapat tagjai és eredményeik: Putnoki Mirella 1., Rácz Noémi 7., Sárosi Vivien 6., Balogh Réka 8., Bajzáth Lili 10., Németh Enikő 9.

Második korcsoportban a fiúk csapata első, a lányok csapata második lett. A csapat tagok és egyéniben elért eredményeik: Bán József 6., Bán Milán 10., Farkas Márkó 5., Farkas Péter 8., Horváth Szabolcs 3., Koszta Miklós 7. Sztvorecz Gréta 8., Fehér Luca 13., Gonda Noémi 10., Kovács Réka 7., Kővágó Dominika 1., Kozák Amanda 5., Paróczai Lili 6.

Harmadik korcsoportban is elsők a fiúk, míg a lányok a másodikok lettek. A fiú csapat tagjai: Gellai Gergő 7., Kiss Sándor 4., Kovács Gergő 12., Nagy Ágoston 1., Szatmári Raul 3. Lány csapat tagjai: Filippovits Viktória 1., Kereki Lili 3., Koszta Marietta 12., Mészáros Viktória 9., Pádi – Klein Boglárka 13., Tímár Petra 10., Varga Mirtill 11.

Negyedik Korcsoportban szintén a fiúk szerezték az aranyat, a lányok pedig az ezüstérmet. Csapattagok: Nagy Dominik 3., Papp András 4., Pelesz Gergő 2., Sinka Martin 9., Burai József 6., Burai Lénárd 1., Buza Gergő 10., Gellai Balázs 14., Mahovics Roland 12. Lány csapat tagjai: Mester Lilla 12., Szatmári Amanda 13., Adame Moira 11., Bankó Ramóna 9., Dinya Zsóka 6., Kereki Nóra 4., Kiss Eleonóra 3., Koloh Fruzsina 8.