Mezei futóverseny E-mail

DSC09135nGyomaendrőd 2015.03.16. Csodálatos időben, kiváló rendezési feltételek mellett került sor a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság szervezésében sorra kerülő sportesemény, ahol 4 iskola képviseltette magát.  A versenyen láthattunk kiélezett, utolsó pillanatig izgalmas befutókat és fölényes győzelmeket egyaránt,..
 Képek a versenyről

... összesen 4 alkalommal dőlt meg a fennálló pályacsúcs, pedig már ezeket is egykori megyei-, sőt országos szinten is eredményes atléták tartották! Az egyéniben 1-6 helyezett versenyzők okleveleket, a dobogósok pedig érmeket vehettek át,

A korcsoportok dobogósai:

I. korcsoport:
Gál Donát-Vaszkán Bence-Mertz Attilla
Tóth Rebeka-Filippovits Viktória-Kereki Lili

II. korcsoport:
Szlancsik Bence-Karsai Gábor-Nagy Dominik
Szendrei Boglárka-Weigert Enikő-Várkonyi Sarolta

III. korcsoport:
Kónya Frigyes-Mertz Ádám-Márton Tamás
Kálózdi Dzsenifer-Werle Zorka-Szigetvári Denissza

IV. korcsoport:
Gecsei Gergő-Ugrai László-Dógi Patrik
Kalmár Lilla-Ignácz Kata-Tarsoly Nikolett

Az egyéniben és csapatban dobogós tanulók március 26- án fogják körzetünket képviselni a megyei diákolimpia döntőn. A látottak alapján joggal lehet okunk a bizakodásra!

A beszámolót készítette Vaszkán Gábor a  Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság körzetfelőse