A Toldi szavaló verseny döntője E-mail

arany2020Az Arany János Tehetséggondozó Program fennállásának 20 évfordulója alkalmából megrendezett Toldi szavaló verseny területi  megmérettetése után, ahol Csatári Levente 7.a osztályos tanuló 2. helyet ért el, a budapesti döntő következett. A március 2-án, Arany János születésnapján megrendezett verseny helyszíne a Petőfi Irodalmi Múzeum volt. A döntőbe hatodik, hetedik osztályos tanuló jutottak az ország minden tájáról. A zsűri három tagja (két színész és egy producer) maguk is egykori AJTP-s diákok voltak. A 20 fős mezőnyből hat tanulót választottak ki, akik közé Levente nem került be, de a csodálatos környezet és a színvonalas rendezés mindenkit kárpótolt. Levente felkészítője László Gabriella tanárnő volt.