Együtt lenni jó! E-mail

AIK_hromkettA TÁMOP 3.1.4-B „Köznevelés az iskolában” projekt keretei között megvalósított flashmobról láthatunk képeket. A Ridegvárosi játszótéren iskolánk jelenlegi és volt diákjai, hozzátartozói, külső partnerek a város érdeklődő lakossága és a pedagógusok töltöttek együtt néhány órát. Mindenki talált az érdeklődésének megfelelő programot.

A családok együtt töltötték szabadidejüket. A tábortűz körül, annak melegénél baráti beszélgetések zajlottak. A tér nagysága lehetőséget adott a gyerekeknek a futkározásra, aki versenyezni akart, volt rá lehetősége. A résztvevők jutalmat kaptak. Az arcfestés, lufihajtogatás is népszerű volt minden korosztály számára. A „kicsiket” festették ki, és „nekik” hajtogattak lufiból különböző figurákat a „nagyok”. Természetesen mindez ingyenes volt az érdeklődőknek.