Csapatunk a 3. helyen végzett E-mail
foci120314_4Március 15 Kupa Körzeti Diákolimpia, Labdarúgás III. korcsoport - Gyomaendrőd, Varga Lajos Sportcsarnok, 2012 március 14.

A Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság és a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület közös szervezésében került megrendezésre a labdarúgó torna, ahol körzetünk 3 általános iskolája vett részt.

Eredmények:
Ványai Ambrus Á. M. K. - Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. 10-1 (4-0)
Ványai Ambrus Á. M. K. - Kis Bálint Á. I. Ó. 10-1 (7-1)
Kis Bálint Á. I. Ó. - Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. 2-1 (1-1)

Az első helyezésért járó kupát két győzelemmel a dévaványai csapat nyerte, a torna gólkirálya Kisari Tibor lett 14 góllal. A többi csapat is oklevél- és serlegdíjazásban részesült. A mérkőzéseket Cs. Nagy Lajos, Bogya Elemér Kéri Roland és Vaszkán Gábor vezették.

Csapattagok voltak: Dudics György, Paróczai Gergő, Kun Csaba, Nedró Balázs, Bartik Milán, Szilágyi Adrián, Dógi Patrik és Cseh Roland.

Felkészítő testnevelő tanár Kéri Roland. Két gólunkat Kun Csaba és Paróczai Gergő szerezték.
A beszámolót készítette Vaszkán Gábor testnevelő tanár, a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság körzetfelelőse