Október 23. Kupa Labdarúgás 2011. E-mail

okt23_2011_8 I- II. Korcsoport - Gyomaendrőd, Varga Lajos Sportcsarnok

Az őszi- tavaszi fordulók mellett került megrendezésre a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság és a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület közös szervezésében a kupa jellegű torna...
... amelyen a Ványai Ambrus Á. M. K. Dévaványáról, a Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó.  és a Kis Bálint Á. I. Ó. Gyomaendrődről vettek részt. A serlegeket a Bogya Elemér testnevelő tanár által felkészített dévaványai csapatok nyerték meg mindkét korosztályban.  Képek a Kupáról

I. Korcsoport
Ványai Ambrus Á. M. K. - Kis Bálint Á. I. Ó. 2-2, büntetőrúgásokkal 3-2

II. Korcsoport
Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. - Kis Bálint Á. I. Ó. 0-4
Ványai Ambrus Á. M. K. - Kis Bálint Á. I. Ó. 4-1
Ványai Ambrus Á. M. K. - Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. 3-2
Gólszerzők: Barna Viktor és Filyó János

A Rózsahegyi iskola csapatát Kéri Roland, a Kis B. iskoláét Pántya Sándor testnevelők készítették fel.Az iskolák csapatai legközelebb tavasszal fognak megmérkőzni a feljutásos rendszerű mérkőzéseken. Az oklevél és serleg díjazást a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület nevében Kéri Roland edző ajánlotta fel.

A beszámolót készítette Vaszkán Gábor testnevelő tanár, a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság körzetfelelőse.